Japaninpystykorvien erikoisnäyttely Helsinki 6.9.1992
Tuomari Paolo Dondina, Italia
Urokset, junioriluokka
1. ERI-TERRIN SHAWARO JUN-1 SA
(Wisexs Dinky - Eri-Terrin Motomaru)
2. LENARIN ENUMA JUN-1 KP
(Fuji-San Xanyo - Lenarin Bara-Hana)
3. FUJI-SAN ERIMOSAKI JUN-1 KP
(Fuji-San Toyotomi - White Paw’s Daisy)
4. WHITE FUNNY AMADEUS JUN-1
(Fuji-San Kenzo - White Paw’s Danisa)
5. FUJI-SAN GINZA-SAN JUN-1
(Kotanummen Benjamin - Fuji-San Ayame)
SUOJAN GENZIE JUN-1
(Suojan Oo-Koo - Suojan Gina)
TAIKAYÖN BUNDO JUN-2
(Bellechien Il Est Moncheri - Eri-Terrin Tateyama)
Urokset, nuortenluokka
1. FUJI-SAN BAN NOBUMOTO NUO-1 SA PU-5 SERT
(Fuji-San Toyotomi - Fuji-San Ayame)
2. FUJI-SAN BABA TATSUO NUO-1 SA
(Fuji-San Toyotomi - Fuji-San Ayame)
3. BELLECHIEN COEUR DE TATUM NUO-1
(White Paw’s Tatum - Bellechien Jolie Unica)
4. BELLECHIEN CHIC DE TATUM NUO-1
(White Paw’s Tatum - Bellechien Jolie Unica)
THEDINA’S BOYOTOMI NUO-2
(Fuji-San Toyotomi - Suojan Telina)
TIENPÄÄ EKKU NUO-2
(Millan Rasavil - Marisven Vanessa)
Urokset, avoinluokka
1. SUOJAN HEMPPU AVO-1 SA PU-1 ROP
(Shiromi’s Tomodachi - Suojan Hamiila)
2. BOOGEY LADY’S BEACHBOY AVO-1 SA PU-2
(White Paw’s Tatum - Tamihachi)
3. WHITE PAW’S TATUM AVO-1 SA PU-3
(Marisven Hi-Sun - Suojan Siriki)
4. FUJI-SAN TOYOTOMI AVO-1
(Fuji-San Ban Nobumoto - Fuji-San Yoyoshi)
5. SUOJAN OO-KOO AVO-1
(Vallbyviks Bear-San - Suojan Cindy)
DORJON MIHUCO AVO-1
(Fuji-San Iroshi - Suojan Ultimix)
FUJI-SAN WADAKI AVO-1
(Suojan Oo-Koo - Samoniemen Pami)
KIYOMITZU BANZAI AVO-1
(Ceholms Yasuhiko - Jaspis Cinderella)
LENARIN BANNIN AVO-1
(Kiyomitzu Banzai - Pikkutassun Bonbon)
MARISVEN DIN-CHI AVO-1
(Marisven To-Chiro - Marisven Wioletta)
SUOJAN HULIVILI AVO-1
(Shiromi’s Tomodachi - Suojan Hamiila)
SUOJAN HURMURI AVO-1
(Shiromi’s Tomodachi - Suojan Hamiila)
KOTANUMMEN AKIRA AVO-2
(Marisven Hi-Sun - Gråtorpets White Enterprise)
TAIKAYÖN AKITO AVO-2
(Sörbygda’s Chure - Eri-Terrin Tateyama)
Urokset, veteraaniluokka
1. SUOJAN IDOFIX VET-1 SA PU-4
(Suojan Maaso - Suojan Felina)
Nartut, junioriluokka
1. SANKT-JÄTTENS KAMOMILLE JUN-1
(Marisven Hi-Sun - Fuji-San Utsukushi)
2. KASHIKOI JUN-1
(Scedessan Mihoko-Tama - Scedessan Starmini)
3. TAIKAYÖN BIBAI JUN-1
(Bellechien Il Est Moncheri - Eri-Terrin Tateyama)
LENARIN DAIKU JUN-2
(Marisven Hi-Sun - Lenarin Bon-Yari)
Nartut, nuortenluokka
1. FUJI-SAN BENKEI KABUKI NUO-1
(Fuji-San Toyotomi - Fuji-San Ayame)
2. SUOJAN HARLETTE NUO-1
(Suojan Oo-Koo - Suojan Hippihiti)
3. HANSKIN BEATA-BELINDA NUO-1
(Suojan Oo-Koo - Suojan Stefania)
Nartut, avoinluokka
1. SUOJAN ULTIMIX AVO-1 SA PN-1 VSP
(Suojan Idofix - Suojan Ulpukka)
2. SUOJAN GINA AVO-1 SA PN-3
(Alvretens Gai-Gai - Attalos Yasmin)
3. FUJI-SAN JOZUKA AVO-1
(Alvretens Gai-Gai - Fuji-San Eminiko)
Nartut, veteraaniluokka
1. SAMONIEMEN PAMI VET-1 SA PN-2
(Ceholms Yasuhiko - Samoniemen Minimani)
Löytyykö sinulta mahdollisesti tulostietoja vuoden 1992 erkkarin kasvattaja- ja jälkeläisluokista?
Voit lähettää tulokset osoitteeseen japaninpystykorva.kotisivut @ gmail.com - Olemme kiitollisia avustasi!